بیمه ایران معین

 
 
 
شرکت سهامي بيمه ايران به موجب مصوبه شماره24117/ت 22117ه مورخ 8/6/79 هيئت وزيران، در خصوص نحوه فعاليت بيمه گري در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي، شرکت بيمه ايران معين را به منظور استمرار ارائه خدمات بيمه اي مطلوب به هم ميهنان گرامي، در سال1382 تحت شماره 2057 در کيش ثبت و عملا" از تاريخ 2/11/1383 پس از کسب مجوز فعاليت بيمه اي به شيوه جديد فعاليت خود را آغاز نمود. همچنين براي پشتيباني کامل شرکت مزبور سه تن از کارشناسان و مديران با تجربه خود را که يکي از آنان عضو هيئت مديره بيمه ايران نيز است، به عنوان عضو هيئت مديره شرکت بيمه ايران معين انتخاب و منصوب نموده است. از سوي ديگر کليه مديريت هاي فني- اتکايي- انفورماتيک و واحدهاي اجرائي شرکت بيمه ايران در سراسر کشور با تمام امکانات درامر پشتيباني فروش تعهدات بيمه اي و خدمات پس از فروش، حامي واحدهاي مستقر در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي بوده و خواهند بود.
با ملاحظات فوق به نظر ميرسد امکانات سرويس دهي فوق العاده اي براي سازمان ها و واحدهاي تجاري-صنعتي مستقر درمناطق آزاد و ويژه اقتصادي درجهت تحقق اهداف و برنامه ها و حفظ سرمايه هاي ملي فراهم شده و انتظار ميرود از اين اقبال بهره مند شوند.
شايان ذکراست شرکت بيمه ايران معين با مجهزشدن به کليه برنامه هاي نرم افزاري وامکانات مکفي و پرسنل مجرب آمادگي ارائه انواع خدمات بيمه اي را با نرخ ها و شرايط رقابتي بين المللي در شعب: کيش- قشم- چابهار و عسلويه(انرژي پارس جنوبي) داشته، بسيارعلاقمند است در راستاي توسعه قلمرو فعاليت هاي اقتصادي صنعتي کشور همگام با برنامه هاي کلان دولت خدمتگزار در مناطق آزاد: انزلي- اروند- ارس و مناطق ويژه اقتصادي: بندر شهيد رجائي- پتروشيمي ماهشهر- سلفچگان- سيرجان- اميرآباد- سرخس... نيز فعاليتهاي خود را توسعه دهد.
سرمايه شرکت مبلغ 000ر000ر000ر15ريال است که کلا" در بدو تأسيس پرداخت شده است. با اين توضيح که 95% سهام متعلق به شرکت سهامي بيمه ايران، 3% سهام به شرکت کارگزاري بورس بيمه ايران و2% سهام به شرکت کارگستران راهبر تعلق دارد.
 
انواع خدمات بیمه ای بیمه ایران معین :
 
1-    بيمه اتومبيل
2-    بيمه اشخاص
3-    بيمه آتش سوزي
4-    بيمه مسئوليت
5-    بيمه مهندسي
6-    بيمه باربري
7-    بیمه اتکائی
 
شرکت بيمه ايران معين
ايران، تهران
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن: 13-88991809
فکس: 88991814

نظرات   

 
0 #1 اخذ نمایندگیGuest 1391-11-26 16:28
با سلام از شما تقاضا دارم اگه میشه با بیمه شما همکاری کنم ودر شهرستان زابل نمایندگی شما رو باز کنم رشته تحصیلی دانشگاهیم هم مرتبط با بیمه هستش و لیسانس مدیریت بیمه دارم به همین خاطر می تونم مفید باشم در این راستای بزرگ لطفا جواب منو بدین ممنون میشم
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن