بیمه ایران معین

 
 
 
شرکت سهامي بيمه ايران به موجب مصوبه شماره24117/ت 22117ه مورخ 8/6/79 هيئت وزيران، در خصوص نحوه فعاليت بيمه گري در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي، شرکت بيمه ايران معين را به منظور استمرار ارائه خدمات بيمه اي مطلوب به هم ميهنان گرامي، در سال1382 تحت شماره 2057 در کيش ثبت و عملا" از تاريخ 2/11/1383 پس از کسب مجوز فعاليت بيمه اي به شيوه جديد فعاليت خود را آغاز نمود. همچنين براي پشتيباني کامل شرکت مزبور سه تن از کارشناسان و مديران با تجربه خود را که يکي از آنان عضو هيئت مديره بيمه ايران نيز است، به عنوان عضو هيئت مديره شرکت بيمه ايران معين انتخاب و منصوب نموده است. از سوي ديگر کليه مديريت هاي فني- اتکايي- انفورماتيک و واحدهاي اجرائي شرکت بيمه ايران در سراسر کشور با تمام امکانات درامر پشتيباني فروش تعهدات بيمه اي و خدمات پس از فروش، حامي واحدهاي مستقر در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي بوده و خواهند بود.
با ملاحظات فوق به نظر ميرسد امکانات سرويس دهي فوق العاده اي براي سازمان ها و واحدهاي تجاري-صنعتي مستقر درمناطق آزاد و ويژه اقتصادي درجهت تحقق اهداف و برنامه ها و حفظ سرمايه هاي ملي فراهم شده و انتظار ميرود از اين اقبال بهره مند شوند.
شايان ذکراست شرکت بيمه ايران معين با مجهزشدن به کليه برنامه هاي نرم افزاري وامکانات مکفي و پرسنل مجرب آمادگي ارائه انواع خدمات بيمه اي را با نرخ ها و شرايط رقابتي بين المللي در شعب: کيش- قشم- چابهار و عسلويه(انرژي پارس جنوبي) داشته، بسيارعلاقمند است در راستاي توسعه قلمرو فعاليت هاي اقتصادي صنعتي کشور همگام با برنامه هاي کلان دولت خدمتگزار در مناطق آزاد: انزلي- اروند- ارس و مناطق ويژه اقتصادي: بندر شهيد رجائي- پتروشيمي ماهشهر- سلفچگان- سيرجان- اميرآباد- سرخس... نيز فعاليتهاي خود را توسعه دهد.
سرمايه شرکت مبلغ 000ر000ر000ر15ريال است که کلا" در بدو تأسيس پرداخت شده است. با اين توضيح که 95% سهام متعلق به شرکت سهامي بيمه ايران، 3% سهام به شرکت کارگزاري بورس بيمه ايران و2% سهام به شرکت کارگستران راهبر تعلق دارد.
 
انواع خدمات بیمه ای بیمه ایران معین :
 
1-    بيمه اتومبيل
2-    بيمه اشخاص
3-    بيمه آتش سوزي
4-    بيمه مسئوليت
5-    بيمه مهندسي
6-    بيمه باربري
7-    بیمه اتکائی
 
شرکت بيمه ايران معين
ايران، تهران
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن: 13-88991809
فکس: 88991814

نظرات   

 
+1 #2 مراکز درمانیGuest 1392-04-17 06:01
با سلام
مشاهده میشود اکثر نمایندگی های بیمه مراکز درمانی طرف قرارداد خود را در سایت معرفی کردند اما متاسفانه بیمه ایران معین این کار را نکرده لطفا شما هم مراکز در مانی طرف قرارداد رادر سایت خود معرفی کنید
با تشکر
 
 
+3 #1 اخذ نمایندگیGuest 1391-11-26 16:28
با سلام از شما تقاضا دارم اگه میشه با بیمه شما همکاری کنم ودر شهرستان زابل نمایندگی شما رو باز کنم رشته تحصیلی دانشگاهیم هم مرتبط با بیمه هستش و لیسانس مدیریت بیمه دارم به همین خاطر می تونم مفید باشم در این راستای بزرگ لطفا جواب منو بدین ممنون میشم
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن